O nás

BOSS AUTO Detailing

Detailing je naším koníčkem, neutuchající záliba v detailech nás přivedla k nápadu, který jsme realizovali. Otevřeli jsme detailingovou garáž, kde se rádi postaráme o váš vůz, nebo motocykl​. K tomu používáme  profesionální nejmodernější mechanizaci, leštičky značky RUPES a jen tu nejlepší autokosmetiku od exkluzivních výrobců, z Německa, Anglie a USA, jako je AUTO FINESSE, NANOLEX, KOCH chemie, ANGELWAX, MEGUIAR´S,  a další. Chemie je maximálně šetrná k povrchu a zároveň velmi účinná, při čištění a leštění.

Detailní čištění interiérů auta. Detailním vyčištěním a ošetřením povrchů, navracíme fabrický (původní) vzhled. Důkladné čištění a ošetření interiéru auta, pro zachování původního stavu a hodnoty automobilu, nebo motocyklu. Jsou různé metody čištění interiéru aut, použitím adekvátní chemie (autokosmetiky), párou, tepováním - mokré čištění, ozón.

Parní čištění automobilů, čištění párou je ekologické a velmi účinné. Rychle, efektivně a s minimem odpadní vody! Čistí do hloubky struktury a dostane se do každé skuliny. Ničí bakterie, viry, plísně a roztoče.

Dezinfekce ozónem interiéru a klimatizace automobilů, velmi účinným ozónem. Dezinfekce ozónem je velmi vhodná, pro alergiky a astmatiky, na rozdíl od chemie nezůstává v interiéru vozu nic, co by takové osoby dráždilo. a nejen je. Ozón likviduje bakterie,viry, roztoče, plísně, různé patogeny. Ozón velmi účinně odstraňuje nežádoucí pachy z interiéru automobilu. Je ekologický a nezanechává po sobě žádné stopy.

Péče o kůži, čištění a impregnace kůže. Šetrné a účinné čištění kůže s následnou impregnací, která navrací pružnost, původní barvu a hedvábně matný povrch.

Korekce laku - leštění a renovace laku. Leštíme profesionální a nejmodernější mechanizací zn. RUPES, s použitím profesionálních past Koch Chemie, Nanolex, Scholl a inspekčních světel SCANGRIP.

Konzervace laku nano ochranou 1K Nano. Nano konzervace laku karoserie, prohloubí lesk a barvu, chrání před škrábanci a odolává chemikáliím. Jde o velmi kvalitní produkt od firmy Koch Chemie.

Tónování autoskel a lepení fólií. Proč si nechat instalovat fólie na okna? Zadrží až 92% solárního záření, ochrana před UV zářením v létě i zimě. Ochrana svého majetku a soukromí ve voze. 

Dodržujeme nejmodernější postupy a používáme nejmodernější mechanizaci

Proč se naše profese nazývá detaling, nebo také autodetailing? Velmi detailně se věnujeme všem částem vozidla, každé skulině, mnohdy kvůli perfektnímu výsledku musíme lecos demontovat, pro maximální možný výsledek čištění. 

Při detailním leštění laku vozu, si dáváme na čas a s maximální možnou precizností, rozleštíme i ten nejmenší detail vozu, výsledkem musí být zrcadlově lesklý a hladký povrch.