O čem bude Detailing News?

O čem vlastně Detailing News bude? V tomto blogu, se budu věnovat tzv. detailingu.

Co je detailing? Můj názor je takový, že povyšuje ruční mytí a čištění interiéru automobilů na vyšší úroveň. Stejně jako civilizace a technika jde kupředu. Nesmějí zaostat ani služby. Prémiová péče o automobily. Dnes už velmi rozšířený pojem auto detailing, dokáže splnit i ty nejvyšší nároky klientů. Jde o velmi pokročilou údržbu a následnou ochranu automobilu, motocyklů, lodí, karavanů. Myslím, že se bude rozšiřovat a časem se bude objevovat, i v jiných oblastech čištění, například v domácnosti, kde se nano přípravky již používají a nejen zde.

Jde především o čas, čím lépe chci dané místo, nebo část vyčistit, umýt, vyleštit. Tím více času potřebuji, abych se ji mohl věnovat a dopřát opravdu tu nejlepší péči. Samozřejmě zkušený detailer má již různé metody a postupy zažité. Je jistě rychlejší než hobby detailer. Ale vždy jde v první řadě o čas. Pak také zavisí na na tom co detailer umí, jakou používá chemii, na jeho vybavení a prostorech.

Detailing News bude místem, kde se dočtete o postupech, chemii, příslušenství, mechanizaci a prostorech vhodných pro detailing. Také o novinkách ze světa detailingu. 

Kdykoliv mne můžete kontaktovat info@bossauto.cz .


Boss Auto Detailing

www.bossdetailingshop.cz

www.bossdetailing.cz